Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-10, 19:28   #1807
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
dzięki a figurki nie z kinder niespodzianki tylko z Lidla dostawało się za jakąś kwotę wydaną
aa myślałam, że z Kinder Niespodzianki, bo dał mi je młodszy kuzyn

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Coraz piękniejsze mamy pazurki

Olejki górą !
taak, cieszę się że odkryłam to forum, ten wątek bo pewnie nadal bym używała metalowego pilnika, wydłubywała nim brutalnie brud spod paznokci jak to robiłam przez 16 lat życia (a mam 20), obcinała obcinaczką do różowej części, i myślała że jedyną pielęgnacją paznokci jest odżywka Eveline jeszcze pamiętam jak używałam jakiś bazarowych lakierów nieznanych firm za 2 zł, malowałam nimi bez użycia bazy, zachlapywałam skórki, a potem się dziwić że paznokcie odbarwione na zielono lub pomarańczowo, słabe, łamiące się, a skórki odstające i odrywane do krwi...

przecież jak dołączyłam do tego forum to wyglądały tak [fotki poniżej] i całe życie takie miałam, obcięte na maksa (jako dziecko je obryzałam równiez) [i wstawiam ostatnią fotkę ku porównaniu jak naturalne dbanie o paznokcie, szklany pilnik, olejki, odsuwanie skórek, zdrowe odżywianie, nie obcinanie na żywca, nie dłubanie wpływa na ich zmianę...]:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (210,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (135,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (153,3 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2016-04-10 o 19:34
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując