Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:58   #980
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY


climberka - odnośnie Antheliosa AC - jak dla mnie naprawdę super; nawet jakoś nie bieli specjalnie, a po około 15 minutach jest w ogóle dobrze - mam wrażenie, że to pobielenie mi ładnie rozjaśnia wówczas skórę - właśnie zakupiłam w sieci 2 opakowania, więc dochodzę do wniosku, że jestem mocno zadowolona
odnośnie retin-ox - testuję dopiero drugi tydzień, ale wrażenia podobne do tych, które opisała bety - nie jest ciężki, miło się smaruje, ładnie pachnie (może za intensywnie, ale łądnie), dość szybko się wchłania; po odpowiednim czasie używania zdam relację z "wyników"; ten retin-ox to dla mnie taki sprawdzian, jak moja cera zareaguje w ogóel na vit.a - mam zamiar po nim zakupić diacneal od avene; potem zobaczę
cloche - ten mój anthelios wygląda jak ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6815
tylko nie wiem, kurczę, czy ma na pewno ten skład, bo ja wywalam (niestety) opakowania i wszelkie dodatkowe gadżety, gdyż niewiele miejsca w domu i mnie denerwują te plączące się karteluchy; mogę Ci napisać, że jest on podobny do AC 30, tylko dłużej wsiąka i na pewno bardziej tłuści (jakoś jestem w stanie to przeżyć, bo moja buzia właściwie wciąż się tłuści), ale na weekend chyba będzie oki; kiedyś używałam mleczka avene 50 (albo emulsji, nie pamiętam, bo to dawno było - taka w łososiowym opakowaniu 50ml pojemności) i myślę, że wrażenie tłustości trochę większe, niż avenka, ale przyjemniej się rozprowadza... nie wiem, co lepsze myślę, że jka przestanę karmić, to spróbuję avenkę sobie przypomnieć;

dziewczyny, co do maseczki ASPIRYNOWEJ to gdzieś jest, że jak się zastąpi ją POLOPIRYNĄ, może podrażnić, bo polopiryna ma vit.C w składzie (sprawdź berti, czy Twoja ma vit) i któraś mądra dziewczyna pisała, że połączenie kw. acetylo... i vit.C może ale nie musi podrażniać - więc lepiej taką aspirynę w tabletkach na blistrze z bayera (ona też jest silniejsza, niż polopiryna)

przypomniałąm sobie właśnie, że to w wątku o maseczce aspirynowej a już myślałam, że z moją pamięcią gorzej
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora