Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to przeszły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 17:04   #11
Kinga 21
Przyczajenie
 
Avatar Kinga 21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to pr

ja zaraz po upadku zakupiłam w sklepie rehabilitacyjnym tzw tutor na nogę i w tym chodzę, a co to jest orteza to nie wiem - czy to to samo? kule mam, bez nich do nikąd bym się nie ruszyła

ja tak już napisałam, prawdopodobnie będę miała stabilizację rzepki (czyli coś z troczkami ) oraz plastykę wiązadeł - jeszcze nie wiadomo nic pewnego, ponieważ nie można mi było wykonać usg

a powiedzcie czy kolano się wam nie blokuje?? ja miałam zacząć robić prawo jazdy, byłam już zapisana na kurs, lecz niestety zdarzył mi się ten incydent, na początku pomyślałam, że zrobię teorię, a na jazdy poczekam aż wydobrzeję - ale to nierealne, ponieważ żaden lekarz nie wypisze zdolności - więc to trzeba odłożyć na dalekie potem, prawda??

a jakich maści używałyście na kolano?? ja stosuję Urazoterapię i Lotion na żyły - bo niekiedy robią mi się sine na łydce
Kinga 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując