Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 12:46   #2216
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć wszystkim. Zdecydowałam się tutaj napisać, bo jestem już u kresu wytrzymałości. W was ostatnia nadzieja.

Otóż, robilam 3 kapiele rozjasniajace (z 3-4 tygodniowymi odstepami na czarnych wlosach malowanych tak przez rok). Kolor choc troche nierowny po pomalowaniu na czerwien wygladal ok. (poziom 6). Kolor jednak sie szybko wyplukiwal wiec stwierdzilam ze aby wyrownac kolor i sprawic zeby trzymal sie wiecej niz do 2 tygodni postanowilam zrobic pigmentacje.

kupilam farbe 7.0. nalozylam bez utleniacza na 20 min potem na to farbe 6.56 (czerwono-mahoniowa). Trzymalam jeszcze pol godziny. Zmywam a tu CZERN! Myslalam ze sie popłacze. Od 3 dni myje intensywnie szamponem p/lupiezowym i kolor zmyl sie do ciemnego brazu.

Jestem zrozpaczona. Juz bylam o krok od wymarzonego efektu....

Weźcie mi powiedzcie czy dekoloryzacja mi pomoże??? myslalam nad zakupem renee blanche. To dobry wybor? i jaka farba pofarbowac wlosy zeby czerwony kolor wyszedl mi na poziomie 6 badz 7.?
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując