Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 18:41   #3550
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Trochę przesadzasz Byli uprzejmi w sumie. W kolejnym mailu (na który chyba nie odpowiedzieli [?]) pisałaś o zawartości kwasu askorbinowego, którego nie użyli i jego stężeniach i skutkach ubocznych. Postać witaminy, która pojawia się w tym serum ma być podobno łagodna i stosuje się ją w innych stężeniach, mniejszych.

Mam to serum w zapasach. Nie wiem, kiedy je otworzę, ale zwrócę uwagę na ewentualne zmiany koloru.

Nie, nie przesadzam. Uważam, że akurat witamina C to taka substancja, której zawartość powinna być informacją jawną i nie widzę podstaw do ukrywania tego. Chyba, że w tym serum jest coś do ukrycia

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwracam się z wielką prośbą o radę. Mam tlusta skórę, może nawet skłaniająca się ku mieszanej. Ostatnio stan skóry zaczął mi się pogarszac. Znowu zaczęła się pojawiać większą ilość kostek i skóra zaczęła wyglądać jakoś mniej ładnie. A teraz dla odmiany strasznie się wysuszyla. Nie miałam jeszcze nigdy tak suchej skóry. Łuszczy mi się na całej twarzy, aż cała mnie swędzi. Codziennie używam kremu nawilżającego fitomedu. Do tej pory dawał rade. Macie jakiś sposób na nawilżenie skóry? Tylko żeby mi się nie pozapychala.

Hmm.... zależy. Możesz skorzystać z produktów na bazie olejów lub innych substancji nawilżających, kwas hialuronowy, mocznik, alantoina, d-pantenol. Możliwości jest dużo Trudno też określić poziom zapychania się Twojej cery na podstawie tego co piszesz. Spróbuj może mieszać na noc kropelkę jakiegoś lekkiego oleju z kropelką HA, to oklepana rada, ale z reguły daje radę Tylko polecam szukać olejów naprawdę lekkich.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora