Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 00:14   #1198
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A jaki w końcu jest nowy skład?
Kasiu, jak ten flat top? tez na niego czekam i juz się doczekać nie mogę Nie mogę patrzec na EDM
ja jestem na tak po pierwszym dość nieufnym podejściu do niego (bo taki jakiś mały) wiem, że pędzle z EDM będą awaryjnymi tylko
co prawda namachać się nim trzeba nieco więcej- aż mnie ręka zabolała, bo średnicę ma dość małą (dla mnie podejrzanie zbyt mała sie wydawała), ale ... nałożyłam podkład, który jest na końcu mojej listy mineralnej, zaraz przed Joppą, czyli LaurEssa i w szoku byłam (idealnie nie leżał na mnie ten LaurEss, wiec go zmyłam, bo wiem, że moja skóra może wyglądać lepiej - na przykład w Cover de Luxe, ale było całkiem ok, do ludzi wyjść mogłabym w sumie )
Aż nie chce mi się wierzyć (a przecież co nieco już testowałam w zakresie pędzlowym ), że pędzel może tak radykalnie zmienić wygląd podkładu na skórze. Zdecydowanie będę potrzebować jeszcze jednego
Z Lucy jeszcze nie testowałam (na razie z LaurEssem i Pixie Cover de Luxe), ale jutro podejście do Lucy z Long Flat Topem
EDM-owe Flat Topy to drapaki przy nim Ale mnie pędzle z EDM od dawna przestały wystarczać i mój początkowy (czyli prawie 1,5 roku temu) zachwyt nimi dawno ostygł.. Tym bardziej, że mnie jednak kłują i drapią

Cotka - fajnie mieć podkład z własnym imieniem na etykiecie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując