Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-07, 09:16   #419
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
A no widzisz, a ja jak do tej pory, to nie to że zawsze z wodą 6%, to jeszcze w proporcji 1:2. No to teraz nie dziwię się, że włosy z farbowania na farbowanie są w coraz gorszym stanie.
A powiedz mi kathy579, które farby profesjonalne rozrabia się 1:1? I jeszcze jedno: a co myślisz o farbach bez amoniaku dla mnie w tej sytuacji, tzn. kiedy włosy są tak przetrawione i zniszczone? Może coś z rodzaju farb albo szamponów "ton w ton"? Na wątku "Brązowowłose farbowane" czytałam, że chwaliłaś Matrix Color Sync. Bo widzisz, ja naturalnie mam liche włosy, tzn. są cienkie, delikatne i mało ich mam. A odkąd zrobiłam tą dekoloryzację, to jest coraz gorzej. Dodam jeszcze, że ja myję włosy codziennie i codziennie suszę je suszarką, prostownicy nie używam (może raz na miesiąc, by ujarzmić pojedynczy kosmyk-pożyczam od sister ), niby nie rosną mi szybko, ale po 3 tygodniach od zafarbowania już mam odrost, bo widzę siwe kosmyki, no to wychodzi na to, że przynajmniej odrosty musiałabym farbować co 3 tygodnie, to się tak zastanawiam czy jest sens maltretować je tak często farbami z amoniakiem + woda z nadtlenkiem wodoru?
Wklejam zdjęcie koloru, który mi się podoba...dla mnie to brązik, choć wiem, że prawidłowo muszę szukać takiego koloru w blondach.

Kilka postów wyżej pytałam też czy któraś z Was widziała już u nas te farby naturalne Schwarzkopf Essensity?
Moim zdaniem ten kolorek to lekko wypłukany 7.43 + delikatne refleksy

Melina,
Pięknie wyglądasz - a kolor na ciemny to za bardzo nie wygląda na zdjęciu (jak na poziom 6).
Agusiaki,
Super że jesteś zadowolona, kolor rzeczywiście inny i rozumiem was dziewczyny że wolicie bardzie stonowane kolory...ja tak jak pisałam wcześniej ładniejszego koloru od 7.44+8.44 który wychodzi na moich włosach idealnie nie znalazłam...powiem szczerze że mimo że kolor 7.43 na moich włosach wygląda poprawnie to wolę bardziej zdecydowane (ale nie żarówkowe) kolory, więc chyba na najbliższe miesiące kończę z moim eksperymentowaniem na swojej głowie pt ,,w poszukiwaniu idealnego koloru,,...oczywiście kusi mnie jeszcze RB który używała Julianna i Wella.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując