Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 21:08   #2710
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
sądzę, że to nie ' dermatolog dermatologowi nie równy' tylko cera cerze.. ;/ bo każda z nas ma ją inną i dlatego te same lekarstwa mogą inaczej działać u każdej z nas. Lekarz będzie znał się na rzeczy i dobierze coś odpowiedniego do konkretnych wymagań naszej skóry.

moje leczenie też było kosztowne, dla mnie 500 zł to sporo ale bardzo sie ciesze, że się zdecydowałam na takie rozwiązanie więc je gorąco polecam ! ;d
Mialam jednak taką sytuację, że jeden dermatolog wypisał mi pewien lek, zupełnie niepotrzebnie, nawet bezpodstawnie. Po jakimś czasie poszłam do innego dermatologa i powiedziałam co stosowałam, to się za głowę złapał, że kto mi ten lek przepisał, że nie powinnam go stosować, że w ogóle nie był to właściwy lek. W szczegóły wchodzić nie będę, ale pierwszy dermatolog mógł mizaszkodzić.... I dobrze, że trafiłam do tego drugiego. Nie był on równy temu pierwszemu. Bogu dzięki.

A to, że są różne problemy/ cery - zgadzam się, ale nie dam na sobie eksperymentować.

A jakie to rozwiązanie Ci pomogło? Konkretny zabieg/lek?

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-07-21 o 21:09
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując