Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości kulinarne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-09, 18:25   #73
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez authentically Pokaż wiadomość
Jadłam wszystkie batony dobrej kalorii, oprócz tego kakaowego z orzechem w pomarańczowym opakowaniu. Moim zdaniem najlepszy jest orzech w opakowaniu bodajże zielonym, który faktycznie smakuje jak orzechowe masło, kokos także fantastyczny i najbardziej słodki. Jednak zdecydowanie czuć kokos i to się chwali. W czołówce jest jeszcze jabłko z cynamonem - smakuje jak połączenie szarlotki z marchewkowcem - obłęd! Kawa naprawdę kawowa i mniej słodka, w porównaniu z innymi ze względu na gorycz wynikającą z ziaren kawy, ale to zrozumiałe. Poza tym ja mam wysoki poziom tolerancji na cukier, więc dla innych pewnie będzie słodka. Najsłabsza dla mnie śliwka. Śliwkę czuć owszem, ale sam baton jakiś taki płaski w smaku. Same batony jednak polecam w stu procentach, są absolutnie genialne i sama mam zapas w szufladzie.
Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A mi najbardziej podeszła śliwka i jabłko z cynamonem kawowy ok, po kokosowym spodziewałam się szału a jest taki sobie
Mi również wersja ze śliwką smakowała ale nie jest idealna Nie za słodka, nie przesłodzona Jabłkowy to taki cukierkowaty... za słodki A kakaowego i kokosa nie jadłam.. Kokos słodszy od jabłka? Już się boję
Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
Bez przesadyzmu, nie jestem królową chrupaczy. Już i tak samowolnie nazwałam się Panią Chrup xDD Nie uwłaczaj prawdziwym znawcom, taką obelgą wywyższając mnie. Temat skończony, a jak chcesz jeszcze pomarudzić, to na priv xD (naprawdę mi głupio, że wszyscy muszą to czytać

Ech namówiłyście mnie, zadowolona jesteś Beatko? Do towarzystwa Twojej śliweczce kupiłam resztę smaków, choć się zapierałam. Ale Ania spojrzała, że jest data do sierpnia 2017 więc za rok się przeje

A co szkodzi? Że nie długo będę miała dupsko jak mama Dextera, jesteście niemożliwi xD
Ja tam wiem swoje a Ty wiesz swoje Zdradź mi tylko kto według Ciebie jest znawcą chrupaczy?

No data ważności długa, bardzo długa Jak kupujesz jakiś produkt to nei zwracasz na nią uwagi? Cieszę się, że spróbujesz pozostałych i poznam Twoja opinię

E tam tyłek jak mama Dextera To zdrowe slodycze.. zresztą to Dobra Kaloria, wiec w tyłek Ci nie pójdzie
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-10 o 09:26
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując