Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-07, 20:14   #3875
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Zdaje się, że 16,99 zł

BTW...wpadłam dzisiaj rano z rozwianym włosem do DN w Kato...na szczęście stand czekał na mnie ze znikomym uszczerbkiem capnęłam miętowy liner, cztery pigmenty, a moja mama przytuliła samotny puder i brązowy liner kupiłam też dla kuzynki koralowy lakier i w domu z ciekawości porównałam go z moimi zbiorami...jest jest niemal identyczny z lakierem z Balleriny Backstage Essence, więc jak macie lakier z BB, to ten możecie sobie darować

Ponieważ moja kolekcja kosmetyczna powiększyła się ostatnio o pigmenty, to zastanawiam się w jaką bazę się zaopatrzyć, alby pigmenty trzymały mi się mocno na powiece, ale mój portfel zbytnio nie ucierpiał znacie coś godnego polecenia?
A czy masz porównanie do turkusowego linera Essence z limitki Bondi Beach?

Jeśli któraś z Was ma ten liner z BB i ten miętowy z catricowej limitki Cucuba, może zrobić ich porównanie?

Coś mi się zdaje, ze ten z Cucuby nie jest w 100% matowy tylko ma jakiś shimmer? Czy jest on widoczny na powiece? No i w ogóle niech wypowie się jakaś szaro/błekitnooka czy ten kolor pasuje do szarej/błekitnej tęczówki, bo mam wątpliwości, czy będę w nim dobrze wyglądać Widziałam na swatchach, że z brązowymi/piwnymi tęczówkami prezentuje się wyśmienicie
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora