Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 18:18   #3590
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Cóż... ja w sklepie stacjonarnym kupiłam ostatnio róż za 39,90, sądzę więc, że różnica będzie większa.

U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

No właśnie, Annabelle trochę strzeliło sobie w kolano nazwami odcieni. Najpierw były tylko trzy: Light, Medium i Dark. Potem zmylone klientki zauważyły, że Light wcale nie jest jasny, a Medium to już na prawdę śniady odcień. Firma dodała jaśniejsze odcienie, które wciąż są mylące. Po wpadce z Medium zamówiłam Light, bo zwykle biorę "light medium" i nie przyszło by mi do głowy celować w tak blade kolory, a jednak okazało się, że dopiero fair/fairest są odpowiednie. Jak sobie radzą naprawdę jasne dziewczyny można przeczytać w tym wątku - muszą mieszać i rozjaśniać.
Ciekawa jestem, ile podkładów o głębi Dark udaje im się rocznie sprzedać i czy jest to opłacalne?
Zamiast stawiać te stacjonarne sklepy to pozostawiliby stare ceny, a nie taki skok cenowy.. :/ W najdroższej Warszawie, do której nigdy 90% z nas nie dotrze sobie sklep stawiać, jak ktoś chce to sobie zamówi u nich na stronie.. Inne firmy mineralne nie mają potrzeby stawiać stacjonarnych sklepów, a jakoś żyją

Też myślę, że lepiej wyglądasz bez bo kwestia wyrównania kolorytu to drobnostka. A pory są o wiele bardziej widoczne 'po'

Dla mnie AM również ma beznadziejne odcienie, najpierw zamówiłam próbki ciemne jak noc bo myślałam, że Light będzie jasny.. Żaden mi nie pasuje, jedne są za różowe, inne za pomarańczowe, a goldeny za żółte i za ciemne. Ostatnio stwierdziłam z rodziną, że Dark tylko solary zakupią Żeby w Polsce taką ciemną tonację walnąć..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora