Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 11:33   #1582
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No a do mnie przyszły właśnie moje pędzelki, takie tam nic specjalnego. Chciałam się oswoić z pędzlami, bo tyle tu o nich się naczytałam, więc na początek coś niezbyt drogiego. A na moje domowe malowanie na pewno się nadadzą I tak samo do domowego malowania mam nadzieję, że się sprawdzi paletka 120, też Lancrone. Trochę się wystraszyłam, bo pisałyście, że ta paletka taka sobie, ale juz i tak po ptakach, więc zobaczymy Dzisiaj wstawię pierwszy próbny makijaż z nią.
Tak tylko się chciałam pochwalić
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
greatdee, ale masz zestawik...wow

Ja obcykałam moje pędzelki tylko będę musiała te dwa pierwsze wywalić, bo gubią włosy, badziewie i zapomniałam o jednym inglociku, ale może następnym razem

i pokażę Wam jeszcze, co mam naustne
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
powiem Ci, że jest świetny, najpierw żałowałam tyle na błyszczyk i tylko wokół niego chodziłam ale w końcu się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona, usta miękkie, nawilżone, ładny kolorek, smaczny i fajnie pachnie pod niego dokupiłam konturówkę z INGLOTA blady róż i jest bardzo fajna

Co do pędzli, to ten do pudru(1) strasznie się zmechacił i jest twardy...ale to Oriflame, czego się spodziewałam?
A ten Rossmanowski do różu jest ok, miękki, ale po tylu praniach jakie miał gubi włosy, nie polecam (2)
Za to zaskoczył mnie pędzel do podkładu YR(3), dostałam jako gratis na allegro, jest super miękki, ładnie się nim szpachluje, dobrze się pierze
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tak tu zaglądam i zaglądam to pokażę w końcu swoją skromną kolekcję
Pędzle i minerałki następnym razem.
Sorki za jakość zdjęcia, ale było robione z komóry
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wklejam aktualizacje z lutego

5 zdjęcie to paletki Clarins, mam je co prawda od Króliczka, ale wkleiłam bo bardzo fajne
6 zdjecie to kufry (nowy jest ten zółty), ale i tak mi się wszystko nie mieści podkłady pędzle, tusze, kredki trzymam w dodatkowych kosmetyczkach
wszystko super dziewczyny
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując