Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-15, 13:28   #4083
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Magdalenko, bardzo Ci dziękuję za pomoc W takim razie poszukam u siebie w marionnaud, a nuż trafię i upoluję go Jeszcze raz dziękuję Skarbie, że chciało Ci się szukać dla mnie informacji

Nie ma problemu , trzeba sobie pomagac Pozdrawiam i życzę udanych zakupów jak gdzies się natknę na podkład w tej cenie ,w jakies sieci krajowej to dam znać.

Jedna z Was napisała ze cena serum jest teraz niższa jako promocyjna- z tego co mi powiedziano- to "g...o prawda" ma to byc cena standardowa a stary HM ma byc całkowicie usunięty ze sprzedaży. Kiedy to nie wiem, nie zagłębiam się w informacje usłyszane od ekspedientek gdyż mówią one czesto to - co korzystnie wpływa na firmę czy zachęci do zostawienia pieniedzy w sklepie( zapasy).

Dziewczynka 87- polecam Ci najprostszy najzwyklejszy puder prasowany Constance Carrol nr 18 - Ivory nr 17 translucient ( do 51 bedzie pasował) i delikatnie sie przyprusz. Ja rownież stosuję 51 zarowno starego HM jak i nowego, nic mi się z im nie dzieje. ale mozesz miec takie złudzenie, nie zapominaj że twarz jest pokryta włoskami, ktorych tak od sobie nie zobaczysz bez przyglądania się i widocznie u Ciebie one są tam ciemniejsze i odznaczaja sie prz jasnym podkładzie.
Puder prasowany ktory oferuję kosztuje około 5-8zł, cieżko czasem dostac Transparentny czy ivory, zmieniło się podobno oznaczenie cyferkowe, ale jak powiesz ivory czy transparent bedzie oki. Stosuję go jakies 8lat ,1 opakowanie starczy mi na 4miesiace, poprawki robie co 5godzin mniej wiecej,nie uczula, takze godny polecenia.
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora