Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 21:23   #4096
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanko czy bourjois jest duzo tansze we francji czy po przeliczeniu cena wychodzi podobna? we wrzesniu byc moze odwiedze paryz i zastanawiam sie, czy nie odlozyc zakupow do tego czasu??
Po przeliczeniu np. Healthy Mix kupiony za 15 euro, to jakieś 60zł. Opłaca się kupować tylko kosmetyki, których u nas nie ma i kolory, których nie ma, bo cena podobna, a chyba nawet mamy taniej niektóre rzeczy.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Nie śmiejcie się, ale dzisiaj już mam wrażenie, że Healthy Mix nr 51 pasuje mi idealnie.
powiedzcie mi, czy któraś z Was ma już ten róż: http://lula.pl/lula/1,95647,8059366,..._Bourjois.html
oglądałam w Douglasie i wygląda zachęcająco, ale wolę w ciemno nie kupować..... (chociaż pewnie i tak kupię, jeśli nawet nie zdobętę opinii na jego temat)
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
W porównaniu z klasycznym okrągłym różem, to zupełnie inne kosmetyki. Duo Sculpteur mam wrażenie, że jest trwalszy od klasycznego, za to szybciej go ubywa, bo nie jest wypiekany. Jeśli lubisz pojedyncze róże bourjois, to możesz zaczekać do wiosny, wtedy wchodzi kolekcja z nowym okrągłym rozświetlaczem. Na plus Duo Sculpteur, przemawia matowy kolor, w okrągłych różach chyba nie ma koloru bez chociaż jednej drobinki.

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Od czwartku będzie w Rossmannie za 47zł

Czekoladkę wycofują? Tzn. ta brązującą, czy białą? Kiedyś bardzo podobała mi się biała, ale jakoś nigdy funduszy nie zebrałam, a ostatnio o niej zapomniałam.
Wiem tylko ogólnie o czekoladzie więc pewnie całą serię, a u nas i tak nie ma białej.
safa jest offline Zgłoś do moderatora