Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-04, 19:22   #3817
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Eside Pokaż wiadomość
Cześc.Własnie zaczęłam używać juz z prawie tydzien temu Acne derm na zmiane z effeclarem duo ,potem dwa dni nawilzania humektanem (choc nie wiem czy nie za lekki ) i tak ciągle.No i wczorja wieczorem nałozyłam po razdrugi Acne ,i rano dwa ropne WIELKIE syfy oprócz tego widzę małe ,lub podskórne pryszcze które beda takei jak te ropne Juz od meisiaca wyskakuja mi ropne,po odstawieniu zoracu,smarowałam dexerylem,ael on ma taki skład ,ze hoho,zapchał mnei strasznie,teraz uzywam humekanu,ale nei wiem czy to wina tego,ze mam tez okres,czy tego,ze ropne raz mi wyskakuje wiecej ,raz w ogole i tak to jest ciagle,jak wyskocza to tragedia,ale chciałam zapytać czy mógł mnei zapchać Acne derm,skoro to kwas :conf used:Czyżby? Nawilżajace wiem,ze sporo mnie zapycha,ale zeby kwas ;/ nei wiem czyja to wina,poobserwuje skorę.
Hey

Ja też niedawno zaczęłam przygodę z AD, ale dużo o nim czytałam i równie dużo pytałam o niego, wiec z tego co wiem to AD może na początku wywołać wysyp pryszczy w celu oczyszczenia skóry. Dużo osób przez to przechodzi zaczynając kurację AD.
Nie potrafię Ci jednak powiedzieć czy to tylko jego wina, czy może effeclaru, humektanu, albo właśnie okresu.
Czasami może to być wina odstawienia zoracu, ale mówię tego już Ci nie powiem.
Wydaję mi się, że najlepiej jak jeszcze napiszesz czy kiedyś wcześniej używałaś effeclaru i humektanu i ewentualnie jak reagowałaś na to, to pomoże bardziej obeznanym osobom znaleźć przyczynę
Na pewno jakaś dziewczyna Ci szybko pomoże i odpowie dokładniej na Twój problem
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora