Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 13:38   #3823
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
hej, mam takie pytanie znacie jakiś dobry nawilżający krem, który dobrze się sprawdza przy stosowaniu AD? najlepiej jakby był do cery wrażliwej, ponieważ takie zawierają zazwyczaj mniej chemii, nie powinny jakoś negatywnie reagować na skórze. zastanawiałam się nad Cetaphilem MD dermoprotektor. czy macie może jakieś inne pomysły? mam cerę tłustą/mieszaną, zależy mi naprawdę na dobrym nawilżeniu. swego czasu sprawdzał się Avene Cicalfate, ale niestety on jest dość drogi jak na moją skromną studencką kieszeń, więc szukam tańszego odpowiednika
Ja używam Lotionu z Babydream(on jest do ciała, ale ja używam do twarzy), mi nawilża wystarczająco, dodatkowo też mam cerę mieszaną i wielką skłonność do zapychania, a to chyba jest jedyny od dłuższego czasu kosmetyk, który mnie nie zapycha Używam jednocześnie też Benzacne, który mocno wysusza, ale smarując się BD nie mam suchej skóry. W dzień używam też kremu do twarzy: Soraya spf 30 i też ładnie nawilża.
Możesz spróbować z tym Babydream, kosztuje 7,99 zł za 200 ml (albo 250 ml, teraz nie pamiętam), jak Ci nie posłuży do twarzy zawsze możesz wykorzystać na ciało
No i dodam jeszcze, że skład ma bardzo przyzwoity, naprawdę delikatny zobacz sobie na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-09-09 o 13:40
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora