Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-12, 18:21   #1624
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Apsik dzięki za odpowiedź Tylko, że ja właśnie chciałabym go inaczej stosować niż jako puder wykończeniowy :P Oj to dobrze Ci, bo ja to tyle tego na siebie lubię nakładać, wsmarowywać i wcierać, że jak coś szkodzi to nie wiem co i jest problem
Shazney tak mi się wydawało, że Ty to pisałaś, ale nie chciałam paluchem wytykać Kliknij i napisz, czy się dobrze sprawuje to wtedy pomyślę Nie serio myślę, żeby go zamówić i kłaść pod minerały, do tego dokupić jeszcze diamentowy i dosypać do bambusa żeby to jako wykończeniowy stosować. Nieznośna jestem kwasów póki co nie mogę kupować, bo mam w nadmiarze tego to się na pudry uparłam. Normalnie jakiś zakupoholizm
Nenenene a jak go stosowałaś?

Tak w ogóle to bambusa mogliby w mniejszych ilościach sprzedawać, bo ja mam ochotę na inne jego wersje i w ogóle na inne pudry, a ciągle używam tego samego słoiczka 15ml Dobrze, że jeszcze 3 lata ważny to może jest jakaś szansa, że go zużyję
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując