Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-14, 20:39   #2983
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez rinneko Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ... Help!
Stosowałam przez 4 tygodnie brevoxyl; nie wysuszył, nic nie pomógł, stan cery się pogorszył.
Potem acnederm; zakładam, że ma działanie złuszczające? Fajnie by było ... 3 tygodnie z acnedermem, zero zmian; zero łuszczenia, przesuszenia, do tego stan cery się jeszcze bardziej pogorszył.
Aż tu nagle, kupiłam effaclar duo. Używam trzeci dzień i już jest reakcja; wszystko ładnie wysuszone, lekkie łuszczenie, względny mat trzyma się o 2 godziny dłużej.
Co jest w jego składzie tak bardzo innego? Bo mogę jasno stwierdzić, że to coś pozytywnie na mnie działa i chciałabym zasugerować coś dermatologowi. Pomożecie mi dojść do jakiegoś sensownego wniosku?
brevoxyl to nadtlenek benzoilu, acnederm to kwas azelainowy 20% (z tym ze to trzeba stosowac troche dluzej niz miesiac, zeby efekty uzyskac) a effaclar ma kwasy ktore sa tutaj napisane w analizie skladziu (nie daje reki uciac ze ta analiza jest poprawna )
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora