Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-29, 16:36   #793
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Patkiszon Pokaż wiadomość
ja miałam robiony laser 5 razy na nogi i szału nie ma, to znaczy dalej rosną mi włosy, wiadomo że mniejsza ilość, ale dalej rosną, zastanawiam się nad IPL, bo jest po prostu taniej, myślicie, że będzie się dało całkiem zniwelować owłosienie?
Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Z mojej wiedzy wynika, że niestety mimo iż mamy XXI wiek to do tej pory nie jest poznana, albo nie jest oferowana na rynku polskim żadna metoda depilacji, która usunie 100% owłosienia na zawsze. Jestem po 14 zabiegach IPL na bikini - i włoski nadal odrastają. Co prawda duuuużo słabsze i rzadsze, ale niestety nadal są...

IPL NIE USUWA NA STAŁE NADMIERNEGO OWŁOSIENIA. TO METODA DEPILACJI CZASOWEJ.


IPL można stosować np. do naczynek, ale nie przyniesie on trwałych rezultatów jeśli chodzi o depilację, bo nie ma takiej mocy i właściwości jak np. LS czy laser aleksandrytowy.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując