Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-07, 13:27   #163
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
sprawdzala sie ta kombinacja tak samo jak z kolorowka cz. czyli srednio bo ogolni top i baze cz oceniam na przecietniaki
U mnie baza i top sprawdza się dobrze i nie narzekam. Póki co nie chcę zmieniać mimo iż wiele osób pisze, że to przeciętniaki Dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Czasem mam wrazenie ze niektore nie czytaja co sie pisze ;p
Otoz baza z CZ potrzebuje dluzej w lampie uv zeby sie na 100% utwardzic . Ja mam lampe uv 36w i trzymam kazda warstwe 4 minuty ( dziewczyny mowily ze starcza 3 minuty , a niechce m isie dodatkwoego timera ustawiac niz ten w lampie ;p ) . Wszystko sie sciaga ladnie pod zmywaczem z acetonem wokolo 5 minut ;p A trzyma sie tyle o zapewnia producent. O kolrowce nie moge duzo powiedziec ale baza i top sie ladnie trzymaja z ins i canni ;p
Diabliczka słyszałam o tym dłuższym czasie utwardzania, ale nigdy tego nie stosowałam bo u mnie wydaje się być wszystko ok. Zawsze ściągam hybrydy w nienaruszonym stanie po dwóch tygodniach, czasem i dłużej. A nie chcę zmieniać bazy i topu właśnie z tego względu, że wszystko schodzi pięknie po 5 minutach

A oto mój 167 i 033
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080655.jpg (74,0 KB, 73 załadowań)
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka

Edytowane przez malinka0525
Czas edycji: 2015-04-07 o 13:31
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując