Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 10:56   #176
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Lakiery tej firmy dobrze współgrają z każdą bazą i topem 😊
potwierdzam, CZ dobrze współpracują z inną bazą i topem, ale ich baza i top też są w porządku (kładąc bazę na wierzch, jako top, możesz uzyskać efekt matu )

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
No to jest fajne w CZ ze ladnie schodza bez zadnego pilowania. Ale mi top zżółkł (w butelce a nie na paznokciacvh) i nie wiem dlaczego dlatego planuje kupic top Semilaca. Na szczescie mam stacjonarnie Semilac w jednym kosmetycznym i wybieram sie tam kupic cos z tej firmy bo narazie mam tylko CZ i Silcare
napisz może do CZ maila, albo na ich Facebooku - mi kilka razy pomogli, a z tego co wiem, to dają pół roku gwarancji na lakiery. Jeśli kupiłaś top mniej niż 6 mies temu, to może da się wymienić?
Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Poszukuję ładnej śliwki/fioletu i zastanawiam się nad brokatowym 089 z CZ. Chcę raczej ciemny kolor, ale nie wyglądający jak czarny
Ma może któraś 089? Ładny jest ?
Ewentualnie poradźcie coś...proszę.
Ja właśnie dostałam paczuszkę, a w niej nowy ich kolorek 194. Piękny fiolet z drobinkami. Na razie jeszcze nie malowałam, bo myślę, jaki mani zrobić - może coś z pyłkiem wykombinuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 194.jpg (28,3 KB, 64 załadowań)
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?

Edytowane przez madzinka
Czas edycji: 2015-04-14 o 10:59
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując