Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 17:52   #37
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Od Iloneczki1 dostałam tylko jedną wiadomość: z dnia 2010-01-04, 11:44. Jako pierwsza przysłała mi swoje dane do wysyłki (ja wysyłam takie wiadomości dopiero po wpłacie).
Na kilkakrotne PW, maile, wpisy do profilu nigdy nie otrzymałam odpowiedzi. Prosiłam, żeby napisała, czy jest zdecydowana na zakup, bo wszystcy wpłacili i czekamy tylko na nią. W mojej PW (2010-01-04, 11:41), na którą mi odpowiedziała (dosłownie 3 minuty później), napisałam, że jak dostanę wpłaty przed terminem, to od razu kupuję naszą flaszkę, bez czekania na termin końcowy (więc chyba przyjęła do wiadomości, ze zakupy mogą mieć miejsce wcześniej niż data podana w wątku).

Efekt jest taki, że jak znalazłam chętną na jej miejsce do zakupów finalizowanych w lutym bez wahania przyjęłam ją zamiast Iloneczki, zeby nie skończyło się jak z Eau d'Italie, gdzie 10 ml Iloneczki wisi do dnia dzisiejszego, bo wątek dawno spadł z nowości i nikt nie będzie sobie zawracał głowy grzebaniem w starych wątkach zakupowych, w których nie bierze udziału.
A jako jedyna nie wpisałam się do tego wątku, bo tak jak pisała Iloneczka nie minął termin jej wpłaty przed wielkim "come backiem" I. na wizaz. Nie mniej ja już nie chcę mieć z nią do czynienia. Chyba mam do tego prawo?

edit: Wcześniej przeleciałam wypowiedź Iloneczki, bo musiałam za chwilę założyć wątek atomkowy, teraz przeczytałam w całości bardzo dokładnie. Albo Iloneczka kłamie, albo system nie przekazuje sobie naszych wzajemnych wiadomości.

edit2: poprawienie daty mojego maila (konkretnie godziny: wcześniej napisałam 21:41 zamiast 11:41).
__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2010-01-22 o 06:10
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując