Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-18, 00:08   #4416
Shania_
Przyczajenie
 
Avatar Shania_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Brązowowłose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Możesz spokojnie kłaść brąz, na rudym żadna zieleń nie wyjdzie

Zieleń to raczej efekt położenia ciemnej/popielatej farby na blond włosy(szczególnie te rozjaśniane) wtedy dobrze jest przed położeniem ciemniejszej farby najpierw pofarbować włosy na rudo/czerwono, aby zieleń nie wszyła.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Brązy wyjdą Ci ciepłe na rudych, raczej popielatego, chłodnego brązu nie spodziewaj się przynajmniej na początku. Ale skoro dobrze Ci było w rudym to w ciepłym brązie będzie jeszcze lepiej. Teraz tylko zastanów się czy chcesz coś jasnego czy ciemnego. Możesz położyć kasztanowy brązik lub orzechowy albo od razu czekoladowy.
Dziękuję bardzo za odzew. W takim razie teraz moim problemem będzie wybór odcienia Na pewno nie chce się rzucać od razu na głęboką wodę więc ciemne, zimne brązy na razie odpadają. Myślałam o czymś takim jak w załącznikach. Podpowiecie może jaką farbą uzyskam podobne efekty?
Zresztą, te ciemniejsze odcienie brązu też mi się w podobają. Jejku zgłupieć idzie. Nie ma to jak pierwsze w życiu farbowanie

Ooo teraz dodałam jeszcze zdjęcie Evy Longorii- cudny ma ten kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rthry6.jpg (57,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36594_11.jpg (33,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-611535.jpg (23,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4895c_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_e8f4e76007a3e7077d28e468049ab3ab.jpg (30,9 KB, 62 załadowań)
Shania_ jest offline Zgłoś do moderatora