Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własny samochód? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-16, 16:03   #1
mayeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1

Własny samochód? :)


Witam wszystkich!
Zarejestrowałam się na tym forum ze względu na to, że chciałabym spytać Was o radę w pewnej sprawie. Niedawno zdałam egzamin na prawo jazdy i odebrałam je dwa tygodnie temu. Zaczęłam jeździć praktycznie zaraz po odebraniu plastiku z urzędu, oczywiście najpierw z rodzicami, nie pozwolili mi nigdzie samej jeździć. Już od początku było mi ciężko jeździć naszym samochodem ponieważ jest on dość duży, a dla mnie jako dla początkującego kierowcy to już w ogóle. Dwa dni temu miałam swoją pierwszą zupełnie samodzielną jazdę. Fajnie mi się samej jechało, ale z drugiej strony czułam się trochę niepewnie bo właśnie ten samochód jest dla mnie za duży. Potem rozmawiałam o tym z moimi rodzicami i stwierdziłam, że wolałabym jeździć czymś mniejszym. Oni stwierdzili też, że na pewno byłoby mi wygodniej łatwiej gdybym jeździła jakimś małym samochodem. Zaczęłam ich namawiać, żeby kupili dla mnie jakieś małe autko. Oni z jednej strony mówią, że lepiej jakbym miała coś małego ,ale z drugiej uważają, że mnie samochód nie jest w ogóle potrzebny. Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle dobry pomysł z tym samochodem i czy trochę za bardzo nie wymyślam. Zdaję sobie sprawę z tego, że samochód to wydatek i nie chodzi tylko o kupno, ale o kilka innych rzeczy rzeczy, które przy tej okazji trzeba opłacać. Z drugiej strony marzy mi się jakieś małe autko, którym pewnie łatwiej by mi się jeździło. Co o tym myślicie?
mayeka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując