Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 20:51   #1182
201611070922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Frezarka do pięt- polecicie jakąś?

Od grudnia 2013 używam tego "elektrycznego pilnika" marki Scholl. Mikołaj mi przyniósł i powiem Wam, że spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Używany raz w tygodniu systematycznie poprawia stan stóp. Całe urządzenie raczej nie ma szans na wyrządzenie krzywdy naskórkowi bo moc jest właściwie dobrana i za mocne dociśnięcie powoduje zatrzymanie się rolki... Używam na suche stopy więc przed myciem. Kładę po prostu nogę na ręczniku i jazda! Później trzepię ręcznik nad wanną a raczej moja druga połowa . Całość bardzo fajnie wykonana, rączka gumowana więc dobrze się trzyma w dłoni. Do dziś "pożarło" jeden komplet batrii i jedzie na kolejnym. Rolka cały czas od nowości ta sama. Jednym słowem Mikołaj dokonał dobrego wyboru. Nie wiem jak działają inne urządzenia ale to z Rossmann`a jest bardzo dobre. Co do "opiłków" to większość ląduje na ręczniczku więc nie ma problemu, zresztą sądzę, że znacznie większe ilości naskórka złuszczają się sposób naturalny z całej powierzchni ciała (roztocza też muszą coś jeść).

Edytowane przez 201611070922
Czas edycji: 2014-05-06 o 20:53
201611070922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując