Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-27, 22:04   #4892
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Nie wiem co dalej robić, co myślicie?
Bardzo współczuję problemów z cerą, jednak czytając od jakiegoś czasu twoje posty czuję, że trochę z tym wszystkim przesadzasz i za dużo kombinujesz czym tylko sobie szkodzisz. Nie możesz się cały czas bać, że coś cię zapcha, albo wyszukiwać opinii o negatywnych skutkach stosowania jakiegoś produktu i tak przeskakiwać między różnymi lekami i kosmetykami. Ustal jakąś prostą pielęgnację, niekoniecznie naturalną (mam tu na myśli np. te nieszczęsne oleje i HA jako nawilżacz) i trzymaj się jej przez jakiś czas, żeby przekonać się czy to naprawdę zapychanie czy tylko zwykłe domysły. To samo tyczy się suplementacji, po co aż 3 różne oleje? Ogórecznik/wiesiołek mogą bardzo dobrze sprawdzić się przy cerze z problemami, jednak tran już niekoniecznie i sama boleśnie się o tym przekonałam.
Wg mnie powinnaś swój problem z hormonami skonsultować u kilku lekarzy, bo pielęgnacja/suplementacja/dieta niewiele dadzą, jeżeli w środku będzie cały czas panował bałagan. Głowa do góry
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora