Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 16:07   #4894
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A dlaczego tran źle działa? Kiedyś piłam i w zasadzie nie zauważyłam większej szkody. Ale lniany i ogórecznik to chyba nie powinny zaszkodzić?
Ale do kogo ja mam jeszcze iść z hormonami? Nie mam zielonego pojęcia. Robiłam badania, wyszedł androstendion i DHeA podwyższone, ale nie wiadomo jaka przyczyna tego jest. Więc co ja mam robić? Tabletek anty brać nie mogę i przekonałam się o tym dwa razy.
Nie mogę teraz znaleźć 'profesjonalnego' wytłumaczenia, więc tak po mojemu to olej z wiesiołka/ogórecznika mają odpowiedni stosunek kwasów dla skóry z niedoskonałościami, tran natomiast może te zmiany nasilać i tak było w moim przypadku - tran cudownie działał na suchą skórę na całym ciele, ale bardzo pogorszyła mi się wtedy cera. Efekt taki nie musi wystąpić u każdego, ale warto mieć to na uwadze.
Nie doradzę w kwestii hormonów, ale na twoim miejscu wybrałabym się z wynikami do innych specjalistów, może ktoś zaproponuje jakieś inne leczenie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora