Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-01, 21:34   #4896
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Czytałam trochę na ten temat i na hamowanie androgenów są androcur, sterydy, spironol, tabletki anty. Dwa ostatnie brałam i niestety to nie dla mnie, a dwa pierwsze to bardzo silne leki, których długo nie można brać. Tran już odstawiłam, olej lniany też. Piję tylko ogórecznika, ale też zastanawiam się, czy nie odstawię bo boję się, że te oleje pogarszają wszystko, chociaż ogórecznik nie powinien.
Byłam u trzech endokrynologów i trzech ginekologów i do tej pory nic nie można zdziałać. Nie wiem gdzie miałabym jeszcze jechać, chyba do Stanów.
Ja brałam androcur, nie zrobił mi żadnej krzywdy w porównaniu do antybiotyków np. Nie trzeba go brać długo żeby zadziałał, ja brałam pół roku i bardzo szybko pojawiły się efekty.
Problem w tym że przy tego typu lekach zalecane jest branie tabletek antykoncepcyjnych. Teraz chciałabym odstawić tabletki i boję się co będzie. Ma ktoś jakieś pozytywne doświadczenia z odstawieniem tabletek? Pocieszam się że kiedyś jak brałam same tabletki to nie pomagały mi, dopiero włączenie Androcuru pomogło, więc może nie one działały na mój trądzik i po odstawieniu nie wróci.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora