Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 14:29   #4902
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to ostatnio dostałam od gina mastodynon na moje grudkowate piersi. Wyczytałam, ze może on powodować trądzik. Ja jestem szczególnie uczulona na tym punkcie i teraz zastanawiam się, czy mi to nie nasili tego co już mam. Czy pójść do lekarza i zapytac o coś innego co niekoniecznie powoduje trądzik? Ja mam coś ostatnio te piersi bardziej tkliwe i bolące, nie wiem od czego, lekarz stwierdził, że taka uroda.
mam mastopatię i mogę polecic jod a konkretnie wodę z dużą zawartością jodu Franciszek ale pić 50/60ml(nie więcej) dziennie rozcieńczoną. Piersi i tarczyca to dwa organy które magazynują jod i w przypadku niedoborów w piersiach powiększają sie guzki a w tarczycy wola. Mi ta woda pomogła

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość


Żadna dieta na mnie nigdy nie działała. W każdym razie jak się zrobi cieplej to znowu pojade do endo i powiem jak wygląda sytuacja. Nie wiem jak to jest z tymi lekami antyandrogennymi. Słyszłąm o nich wiele złych opinii.
Jaką dietę stosowałaś? To była ścisła dieta eliminacyjna poprzedzona fazą intro czy kilka różnych i nie rygorystycznych? Ja eliminacyjną przeprowadzałam z rewelacyjnym efektem ale jest bardzo, bardzo rygorystyczna a faza intro może trwać nawet 6-7dni- czyli jedzenie samego rosołu, duszonej marchewki i kurczaka i NIC więcej O glutenie, nabiale, strączkach, orzechach, psiankowatych można zapomnieć na kilka tygodni.

Z tymi piersiami mogło nasilić się od wierzbownicy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora