Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 18:43   #4907
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Ja brałam jedną całą tabletkę przez chyba 10 dni w miesiącu. Powiem Ci że sama nie wiem jak to jest w moim przypadku z tymi tabletkami anty. Kilka lat przed androcurem brałam Diane czyli bardzo silne tabletki anty pod tym względem i nic mi nie pomogły. Jak zaczęłam Androcur to dostałam takie słabiutkie jedno składnikowe, w opakowaniu 28 tabletek, takie jak biorą kobiety w trakcie karmienia piersią czyli działanie na trądzik pewnie żadne. Dopiero po odstawieniu zmieniłam na yasmin. Nie mam pojęcia czego się spodziewać po odstawieniu. Teraz nie jest idealnie, ale nie było czegoś takiego jak nawrót trądziku po odstawieniu androcuru.
Nie wiem, no różnie mówią o tym androcurze. Podobno sieje ogromne pustoszenie w wątrobie a po odstawieniu wszystko wraca jak to przy leczeniu hormonami. Sama nie wiem co robić. Pojadę do endo za jakiś czas to zapytam co by zaproponował, na razie leczę się zewnętrznie tylko.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora