Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-23, 11:16   #2813
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[QUOTE=uroczysko;36064548]Ja używam Sephorowskiego 45 Dla mnie jest idealny - gęsty, miękki, wygodnie się nim aplikuje i nie gubi włosia. [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja bym pewnie była zainteresowana, ale nie mam nic na wymianę :P chyba że byłabyś zainteresowana próbkami Pixie, które mogłabym w sumie zrobić (Tinkerbell 1, Ailive 0).

dziwne to zachowanie Takie "pomaganie na siłę" kłóci się z ideą samoobsługowego sklepu Konsultantki czy ekspedientki powinny pomagać gdy zostaną o to poproszone, albo kiedy widzą że klient nie może znaleźć produktu (przyznaję, że wiele razy z takiej pomocy skorzystałam).

ja o ile w miarę wiem, w jakich kolorach mi dobrze, o tyle nie potrafię się ubrać Poważnie. Jak już nałożę ciuchy, które lubię, zwykle znajdzie się ktoś /zwykle mama/ która mnie zjedzie, że jak ja się ubrałam Pomimo swojej dość "masywnej" figury (nie mam nadwagi ale do szczupłych raczej nie należę) lubię nosić duże ciuchy, i poprzeczne paski, i krzykliwe wzory... No nie umiem się ubrać

ja mam tak samo z ubraniami przyjaciółki lubią zabierać mnie na zakupy ubraniowe bo zawsze potrafię im doradzić, w czym dobrze wyglądają a w czym nie. Ale sobie za Chiny nie dobiorę fajnych i pasujacych mi ciuchów.

ja używam albo flat topa (nie pamiętam już, czy to Pixie, EDM czy SunshadeMinerals, wszystkie są niemal identyczne) albo (już niedostępnego) pędzelka do różu z Essence, z biało różowym włosiem.

też tak mam albo rzeczy czekają na lepsze czasy, bo przecież mogą się kiedyś przydać, albo w ogóle o nich zapominam i marnują cenne miejsce w moim skromnym pokoiku. Byłam z siebie dumna jak w przypływie stanowczości oddałam kumpeli szminkę, która jej pasowała (mi też, ale użyłam jej 3 razy). Ale rzadko mnie stać na coś takiego.

niusia, spokojnie, kolor podkładu czy jeden składnik w odzywce do włosów nie spędza nam snu z powiek i odgadnięcie tajemnicy swojego typu urody nie jest celem niczyjego życia jesteśmy normalnymi dziewczynami/kobietami, a więc mamy swoje problemy, bardziej i mniej poważne. I, jak to baby, musimy sobie poplotkować a że to jest forum typowo urodowe, to nie powinno cię dziwić, że piszemy nawet o takich pierdołach :P
Każdy, bardziej lub mniej świadomie, buduje swój wizerunek. My tu gadamy o tym jak wyglądać jak najlepiej z jasną cerą (plus małe i większe offtopy), taki jest tytuł tego wątku
Zastanawiam się nad hakuro H50 (jeśli dobrze pamiętam). Mam BareFaced Beauty Baby Buki. I ile ja się muszę namachać żeby pomalować twarz . Szukałam też Sunshade Minerals ale chyba go już wycofali ze sprzedaży...

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
W wrażenia tipsy pogubiłam normalnie.

Z podziałami firgur u mnie jest tak że do klepsydry mam małe wcięcie, do kręgla za duży biust i cośtam jeszcze.

Imho tak jak Wampierz mówi, to są jakieś ogólne porady, genetyka niestety zna więcej kombinacji.
Co ludzie moga zrobić dla bladości
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora