Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-25, 15:52   #3190
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie jestem heterem lekarzy, bo są lekarzami.
Biorę też pigułki antykoncepcyjne, te straszne hormony.

Tak, jest bardziej ograniczająca. Już mam trochę ograniczeń, także zostaje mi kilka warzyw i ewentualnie owoców... Podziękuję

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Nie mówię, że dieta jest zła, każdy robi co chce, po prostu mnie akurat nie bawi życie na ogórkach i sałacie Bo jak widziałam jakie warzywa trzeba ograniczać na takiej diecie to śmiechłam. Powinnam się cieszyć, że pozwalają oddychać
Masz rację, każdy robi jak chce. Ja też czytałam, że przy tej diecie to i kaszy nie wolno, nawet tej bezglutenowej i warzyw psiankowatych, czy coś podobnego tzn, pomidor, papryka , ziemniak, z tych to jem pomidory tylko a kaszę też jem, bo jak nie jem chleba to też na tym samym warzywku nie pochodzę długo. Orzechów nie bardzo też można/ ja jem czasem. Strączkowych też nie/ jem czasem. Dostosowałam do siebie dietę.
Z mięsa to bym chciała zrezygnować, ale nie mogę zbyt długo funkcjonować, jak nie zjem mięsnego posiłku. Podobno jesteśmy uzależnieni od jedzenia, nie tylko od cukru , dlatego tak ciężko jest się przestawić na inny tryb żywienia.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora