Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-25, 17:13   #3193
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie i smacznie ta dieta wygląda, tylko to mięsko jak zrezygnować? i tak już nie jem drobiu bo mi obrzydł , nawet mój pies już dostaje na to uczulenia, takie nafaszerowane jest chemią tak samo ryby paskudne, została mi wieprzowina i wołowina. Czasem mam takie przestoje , że długo nie jem mięsa, a później znów zaczyna brakować, miałam taki czas i strączkowych nie mogłam, bolał mnie brzuch, a teraz mogę, trzeba obserwować co podchodzi.
Mnie to przyszło łatwo, chociaż mięso (głównie to piersi z kurczaka, reszta była zbyt tłusta, żylasta, od zawsze mnie obrzydzała) i produkty mięsne bardzo lubiłam. Po prostu uznałam, że tak nie można Rezygnując z niego pozbyłam się wielu problemów żołądkowych, taki dodatkowy plus.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Zupełnie inaczej rezygnuje się z czegoś z powodów etycznych - nawet jak Cię najdzie ochota na mięso to uznasz, że nie warto, bo to tylko ochota. A chodzi o czyjeś życie. Zawsze można też skorzystać z zamiennika
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora