Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 16:57   #2166
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
eee chodziło o to że masz je nierówno upiłowane i każdy jest innej długości, jak rozumiem, a na to jest rada
Jak sie lamia w takim tempie jak moje a do tego sie podwijaja na boki to zostaja tylko zele. A nawet zelu mi nie idzie zrobic bo ledwo sie da forme podlozyc. Paznokcie akurat mam do kitu. Ostatnio zamykajac bagaznik zalamalam 4 u jednej reki.

Cytat:
Napisane przez Ayertienna Pokaż wiadomość
Khm, no więc z perspektywy osoby która ma zdiagnozowaną i leczoną niedoczynność tarczycy: tak, jest z tym trudniej schudnąć. Ale nie, nie prawda, że się nie da. I moje niegdysiejsze 65 kg przy 180 cm wzrostu żywym na to dowodem.
Fakt, że teraz ważę ZNACZNIE więcej to tylko moja zasługa - nie tarczycy i nie hormonów.
W związku z tym mam wybitnie niską tolerancję dla takiego tłumaczenia :[
No to fajnie, ze masz ta diagnoze chociaz. O to mi chodzilo, ze jak ktos poprostu nie ma figury modelki to od razu skacze do wnioskow, ze to tarczyca.


Co do tego linka z room tour macbarbie co wrzucilam- to widzialm moze ktos jeszcze klej w sprayu tani brokat? Klej pewnie w Leroyu dostane ale tani brokat? ;/ w empiku jakis jest ale tanim bym go nie nazwala. A te lampiony sa piekne. Tylko jeszcze skad takie lampki LEDowe? Same pytania xDD


Monicar- no wlasnie nie, gotowych wyrobow tak, ale kulek, brokatu itd nie idzie znalezc
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora