Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-10, 20:42   #4995
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cło nie jest zależne od ilości zakupów w miesiącu, tylko od kwoty. Nie pamietam, jaka obecnie kwota (równowartość zakupów w USD) jest zwolniona z cła. Powyżej określonej kwoty urząd celny w Polsce nalicza 10% cła i 23% VAT. Dlatego warto sobie przeliczyć te koszty. Amazon oczywiście nie nalicza żadnego cła. Mało tego, wysyłając do Polski amazon nie nalicza amerykańskiego odpowiednika VAT. Dlatego my płacimy clo i podatek VAT.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja zamawiałam NuFountain...trójpak z przesyłką wyszedł lekko ponad 60 zł za sztukę...nikt niczego więcej nam nie doliczył
ostatnimi czasy robiłam zakupy również na lauress, lumiere, dostałam 4 paczki z ariva...nigdy nic nie dopłacałam (fakt, nie były to duże kwoty)

dostałam paczkę z intymnej...piling do ciała ważny do sierpnia więc w miarę ok ale olej khadi nie ma żadnej daty na opakowaniu...to normalne? już dawno nie mam butli po oleju khadi do włosów i nie pamiętam czy tam był jakis nadruk
A czy nie jest tak, że amazon deklaruje na paczce, jaką wartość ma przesyłka Z tego co kojarzę, Promolcia pisała, że amazon zadeklarował niższą wartość, niż rzeczywiscie zapłaciłyśmy, koszty przesyłki na pewno były odliczone, z tego co pamietam

Promolcia, tyle samo płaciłyśmy co teraz, jakbyśmy kupowały
Korah jest offline Zgłoś do moderatora