Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-28, 23:09   #3357
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
MajaLisa - ja też robiłam laserem bikini i pachy właśnie. Te miejsca jak dla mnie nie nadają się na wosk i depilator, bo za bardzo boli... Na a golenie codziennie to horror. Wolałam pocierpieć na serii zabiegów laserem. Stosowałam krem emla, niektóre dziewczyny też polecały, niektóre nie, u mnie działało, ale musiałam posmarować tak pół godziny przed zabiegiem. Bez maści nie wiem, czy dałabym radę, bo jednak ból jest, a nie chciałam zmniejszania mocy lasera, bo wiadomo, że wtedy gorzej działa... Dodam jeszcze, że kilka moich koleżanek, gdy zobaczyło efekty po laserze też się zdecydowało na depilację bikini, mi zależało tylko na okolicach, a wargi sobie odpuściłam, bo po pierwszej serii myślałam, że wykorkuję. Ale kumpele dzielnie zniosły całą serię na wargach i przy pupie (bikini głębokie) i teraz nic zupełnie im nie wyrasta! Robiły też tym laserem co ja, lightsheer, czasem żałuję, że też się nie przemęczyłam, ale w sumie mojemu mężowi włoski "tam" nie przeszkadzają, gorzej jak wystają z majtek... a tego u mnie już nie będzie nigdy. ))
Hahahha u mnie tez nigdy poza majtki nie wyjrzą Ja zrobiłam głębokie dla wygody i świętego spokoju, jakoś zawsze goliłam wszystko. Dużo pływam, więc też dlatego depilacja to dla mnie oczywistość. Akurat tak sie składa, że nogi woskiem to juz ok. 7 lat, pachy woskiem może ze 3-4 lata i bikini głębokie tez pare razy robiłam - jestem bardzo wytrzymała na ból :P Kremu znieczulającego nie stosowałam, słyszłam, ze moze trochę osłabiac działanie lasera. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie jest zbędny. Laser był na max możliwej mocy. Właściwie pachy były bez problemu, pachwiny tez, a przy wargach juz trochę ciepła czułam, ale reagowałam na to takimi wzdrygnięciami się pare razy Juz nie mogę doczekac sie końca i gładkiego ciała

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji
Zakładasz w sumie 6 sesji? jakim laserem robisz?
Ja z założenia mam 4 zabiegi , max 5
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując