Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-28, 15:26   #1652
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez carmillaa Pokaż wiadomość
Mnie Masterpiece Max też zachwycał, dopoki nie naciełam się na śmierdzącą (dosłownie) podróbę na allegro. Jak się nią pomalowałam to miałam wrażenie, że zniknęły mi rzęsy.
Teraz używam Clinique "High Impact" i efekt jest lepszy niż przy pomalowaniu rzęs oryginalnym Masterpiece Max. Nie ma porównania nawet. Szczególnie, że używam próbki 4 ml juz pół roku i nie chce się skończyć. Kupiłam (już dawno) pełnowymiarowe opakowanko jak była promocja w Sephorze i nie moge go otworzyć, bo próbka maluje jeszcze jak szalona. 8 ml to mi chyba na rok starczy. A rzęsy 2 razy grubsze, 2 razy dłuższe i ładnie rozczasane, jak firanki
tez jestem wielka fanka high impact ale...nie przesadzajmy z ta wydajnoscia hahah - na rok na pewno Tobie nie starczy, zaschnie nawet przy odpowiednm uzywaniu

swoja droga - moja przyjazn z clinique tez zaczela sie od probki high impact daaaawno temu i tak mi juz zostalo

a tak poza tym to clinique uzywam zamienie z masterpice max i chwale sobie zarowno jeden jak i drugi
__________________
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując