Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fioletowakasia - pomoc przy doborze makijażu, ew. fryzury :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-15, 13:10   #6
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: fioletowakasia - pomoc przy doborze makijażu, ew. fryzury :)

Witaj
Pierwsze co zwrocilo moja uwage to Twoje sliczne loki i rumien na twarzy.
Ładnie wygladasz w ciemnieszych wlosach(zdjecie 2) myslalas o farbowaniu?
Wycieniuj je,bedą sie ladniej ukladac,skręt bedzie uwidoczniony
Widac ze prostujesz wlosy.Zafunduj sobie cos z termoochrona i dobra maskę nawilzająco-regenerująca,mogę Ci polecic
kallos mleczny litr 25 zl allegro lub salon fryzjerski
maska sleek line 30 zl litr jw
maska avon do wlosow farbowanych 10-13 zl
serum zielone na rozdwajająće sie koncowki avon 13-15 zl
jedwab joanna lub biosilk (sprawdz sklad,sa 2 rozne,jeden jest z alkoholem,a alkohol wysusza wlosy)
oraz maske domowej roboty,sama wychwalam pod niebiosa
potrzebna Ci oliwa z oliwek,nafta,olej rycynowy(te 2 w aptekach ok 5 zl) i zołtko,a jesli masz plynna witamine A+E to tez nie zawadzi.Mieszasz sobie jak wolisz,nakladasz na godzine przed myciem,najlepiej jeszcze owinąc folią i recznikiem(cieplo dobrze wpywa na wnikanie skladnikow) i zmyc szamponem.
Osobiscie polecam rowniez suplementy diety,wzmacniaja paznokcie,skorę i wlosy capivit,humavit a ostatnio belissa (ona naprawde ma wszystko!jestem z niej bardzo zadowolona)

Co do rumieniu to poszukaj w KWC czegos do cery naczynkowej,wychwalana byla seria bodajze flos leku ale pewna nie jestem.Bierz rutinoscorbin,uszczelnia naczynka krwionosne.

Co do makijazu,widze ze masz sliczne zielone oczy skoro cieniami nie bardzo,wyprobuj kredkę do oczu.Sama jestem posiadaczka oczu w tym kolorze i naprawde polecami Ci kredki w odcieniach:sliwkowy(prakt ycznie wszystkie odcienie fioletow,ale nalezy uwazac jesli ma sie podkrązone oczy),brązowy,szary (tutaj to niby nic a oczy wygladaja naprawde ładnie) brzoskwiniowy.Czarnej nie polecam,bo pomniejsza oczy,za to biała pomalowana "od srodka" oka powieksza oczy i odswieza spojrzenie.Biały cien tez by sie przydał,w wewnetrzym kąciku delikatnie pomalowac,daje efekt wypoczetego spojrzenia Nie bardzo moge dojrzec na zdjeciu ale jesli masz lekkie zasinienie pod oczami,kup dermacol,swietnie kryje takie niespodzianki,na allegro ok 15 zl z przesylka albo w sklepach,ale ciezko dostac.Tylko uwaga,to kosmetyk starej generacji i moze zapychac,wiec tylko pod oczy.
I bron Boze roz! tylko podkresla rumien!
jak cos mi sie przypomni to napisze
pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując