Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki APC
Wątek: Kosmetyki APC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-14, 09:19   #2200
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Od. 1. Dostałam odsypkę od Magji. Nie sądzę, aby to była podróbka. Co jak co...
Od. 2. Może pracownicy firmy mają inne cienie i stąd lepiej/dłużej się trzymają? Oczywiście żartuję...

Od. 3 To jest wykluczone... NIE o tym jest mowa.
Jesli w jednym miejscu jest cień, a w drugim prześwituję łysa powieka-skóra, to nie wiem czy to chodzi o grę świateł? MOże o jakość cieni?

Nie mogę się z tym zgodzić.
Maluję sie od lat, nie sądzę, aby cienie sypkie były [dla mnie] takim wyzwaniem. Zwłaszcza, że miałam sypkie cienie innych firm i nie było takich incydentów jak w przypadku APC.
Do tej pory cienie mi się tylko wałkowały w załamaniu powieki i to po kilku godzinach. Natomiast z cieniami APC jest taki temat, że się ścierają już podczas aplikacji. Wspomniane wcześniej placki, czy też znikający połysk, to norma... NIe zanotowałam w swojej praktyce "dziwnych" powiek.

A więc p.Paweł albo musi sprawdzić tego światowego dostawcę składników albo zmienić - udoskonalić receprutę, aby takie jak ja nie narzekały na jakość cieni APC. I bynajmniej, to narzekanie nie wynika z braku umiejętności w ich nakładaniu.
Pomadko,
w takim razie jak wytłumaczyć to że ja i kilka osób nie ma problemów z tym czy innymi cieniami?

Dziękuję dziewczęta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując