Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-12, 19:09   #1683
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To super że jesteś zadowolona widać na każdych włosach wychodzi inaczej, wiesz co ja takie kolorki jak na tych zdjęciach uwielbiam - i właśnie teraz też taki mam, wczoraj byłam u fryzjera na podcinaniu końcówek gorącymi nożyczkami i parę osób stwierdziło że bardzo ładny kolor, na szczęści mój 8.44 nie wchodzi w miedź (taką biżuteryjną) tylko jest naturalnie lisio rudy - podsumowując też nie wiadomo jak by wyszedł na innych włoskach. Fryzjer super chłopak, bardzo doradzał farbkę Geneza - stwierdził że to najtrwalsza farba na rynku (jeśli chodzi o wypłukiwanie), od razu powiem że nie pracował na tych farbach, no cóż nie jego salon. Powiedział że to jest farba kwaśna która dogłębnie zamyka łuskę podczas farbowani. Polecił mi coś na poziomie 8 bdr czy gdr.
nie chodzilo mu przypadkiem o lechera?? bo tak sie nazywa seria lechera dostepna w pl
co do moich spostrzezen to lecher sie jednak nie wyplukal, efekt splukania koloru widzialam w silnym, mocnym swietle, a poza nim wyglada jak po farbowaniu
co do koloru to jednak chyba wole siebie na poziomie 7 niz 8, ale lecher faktycznie wyglada bardzo rasowo
no i kupilam do kompletu odzywke do farbowanych z tej firmy, w sumie sklad sredni, ale efekt mily


agusiaki oj tak dobrze, ze chusteczki sa tanie, zwlaszcza ze przesadzilam z wybielaniem skory i teraz chce odzyskac troche naturalnej zlocisto-zoltej barwy bo od kwasow/peelingow tak sie wyjasnilam, ze wygladam zwyczajnie na chora/zmeczona. uwielbiam jasna skore, ale przesadzilam, a nie chce wygladac jak bialy zelek haribo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora