Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-24, 18:45   #1578
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A ja uważam że da się chodzić z odrostem, dla mnie to taka moja duma. Jak pewna "życzliwa" znajoma mi zwróciła uwagę że mam już taki duży odrost, to zaczym zadała to swoje durne pytania kiedy pofarbuje to zgasiłam ją - "to super że go każdy zauważa, jestem z niego taka dumna, mam dość farbowsnych czy rozjaśnianych i przy tym zniszczonych i łamiących się włosów jakie ma co 4 dziewczyna, dzięki temu jestem bardziej naturalna i wyjątkowa, no i mój chłopak je uwielbia " na co ona po prostu rzuciła swoje "aha..." i zmieniła temat, stale dotykając swoich lekko zniszczonych jasno-żółtych włosów i poszła dalej
i dobrze jej powiedziałaś denerwują mnie tak bardzo ci wszyscy ludzie, którzy myślą, że my nie widzimy odrostu i chcą bardzo uprzejmie oczywiście, dla naszego dobra przypomnieć nam, że czas już coś z tym zrobić to takie fałszywe, bo niby dobra koleżanka powinna wspierać w powrocie do naturalek, skoro nawet Tżci to potrafią, ale nie takie to złośliwie o tym mówią!!
np moja koleżanka i ja...ona kilka naście lat rozjaśniania, prawie łysa, teraz pofarbowała się na brąz, farbuje co 2 tyg bo jej się kolor na zielono wypłukuje, musi używać kolorów ciepłych co daje jej znienawidzony przez nią odcieńczerwony, ale lepsze to na brązie niż zielony, włosy jak strzępy, do tego obsesyjnie prostowane, o przepraszam, prasowane żelazkiem,połamane na każdej możliwej długości,a ona się na mnie patrzy i mówi, że już chyba dawno sobie włosów nie robiłam
i w jej mnimaniu ona i tak wygląda lepiej niż ja, bo "robi" sobie włosy, w przeciwieństwie do mnie!!!
brak słów ja się przemęczę jeszcze te półtora roku i będę miała gładkie, błyszczące,zdrowe,długie włosy,może i w nudnym dla niektórych kolorze...ale co ona będzie miała? posklejane do kupy silikonami żeby się wszystko nie rozpadło kłaki
no, wyładowałam złość na brak zrozumienia przez niektórych

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Pewnie! Trzymajmy się czy to osobno czy razem
Mój to by mnie chyba z domu wyrzucił wie ile dla mnie znaczy to żeby wrócić do naturalnych i powiedział że mi pomoże bym tego nie zmarnowała, bo teraz to mi szybko rosną, odrosty mają ładny kolor a i pozostałe się odżywiły i są miłe w dotyku. Oboje się nie możemy doczekać długich i naturalnych
też czekamy fajnie, że tżci tak wspierają wiem, że mój tż będzie dumny z moich włosów i bardziej z nich zadowolony, niż z farbowańców w obojętnie jak pieknym kolorze

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ja też mam farbowańce jaśniejsze niż odrost nie przejmuj się
W ogóle chyba sobie kupię płukankę przyciemniająca niedługo. Włosy się odżywią a i przy okazji z czasem te farbowańce ściemnieją, zwłaszcza że jak słoneczko przygrzeje to się lubią rozjaśnić lekko
ja też szukam różnych sposobów na wyrównanie kolorów, ale jak do tej pory najskuteczniejsze okazało się...nie przejmowanie się
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora