Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 20:13   #1508
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A probowałas innych firm - luknij sobie na allegro bo w Twoim rozmiarze jest bez liku modeli róznych firm

Zmieniam temat.
Dziewczyny co myslicie o kijkach do ćwiczen?
Chciałabym sobie takie zakupić na allegro - może ktos doradzi ?
Byłam 3 tygodnie temu na siłowni - rowerek,orbitrek,wiosła a po tych ćwiczeniach miałam ogromny ból głowy przez kilka dni i zrezygnowałam ....
Cos sie ze mna złego dzieje bo waże w tej chwili 81kg a miesiąc temu było ok 77kg , dobra były święta ale ile można przytyc przez 3 dni.
Musze zrzucić do sierpnia przynajmniej do 70-tki bo siostra ma wesele.
Mam duzy problem z głowa bo od dłuższego czasu często mnie boli az mam mdłości.
Potem jak mi przejdzie to mam parcie na żołądek i jem , jem do bólu żołądka Czasem tez jak mi burczy w brzuchu z głodu to też głowa mnie boli i do tego zgaga ....
Nadczynność tarczycy

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja zwrot podatku

nie zjadłam

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



ładne
Shoping time

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja zwrot podatku

nie zjadłam

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



ładne
Shoping time

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja na zrzucenie wagi polecam dużo stresu!

Nie no żartuje Nie polecam, ale mi to ostatnio pomogło w zrzuceniu tego czego nie mogłam zrzucic przez 2-3 miesiące.
Teraz tylko sie staram zacząć jeść w miare normalnie. Zeby znowu w druga strone źle sie nie czuc i zeby żoładek nie bolał

Falki sobie robie właśnie, ciekawe jak wyjdą
fajnki czytalam

Caskada
Dlaczego mnie ignorujesz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Czeko
Fajnki miały byc
Juz 12 godzin w pracy siedze
Juz nie widze co pisze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora