Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-08, 19:12   #2177
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pilnowałam dziś przed pracą chrześnicy i siostrzeńca i zrobiłam im babeczki z budyniem... Zjedli od razu po 4
I posypałam właśnie czymś w tym stylu
mam nadzieje, że to czym posypalas nie było w butelce z pędzelkiem ani w przezroczystym słoiczku do ozdób paznokciowych

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Mgiełko brakowało mi Twoich pazurków
wszystkie mani cudowne
a teraz to mam takie paznokcie jak ty Podobne bardzo, musiałam spiłować bo ratowałam kciuka... chyba zaczął pekać z brzegu mocno na mięsku... taka biała kreska ale jak ją zaczęlam z góry piłować toooo to nie kreska tylko jakby głebsze cos... i poszły paznokcie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki.
Tak sobie pomyślałam, że ktoś chciał Wam się pokazać, pozdrowić i ucałować za to, że trzymałyście kciuki
Odpukać tymczasowo jest wszystko dobrze i humor dopisuje bo strasznie ostatnio rozrabia
super, że lepiej. Oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja jakby nie syfy to też czuję że nie miałabym większych problemów ;/ (no naczynka - mam skłonności, ale źle póki co nie jest a rzeczy które używam mają na nie niby działać więc mam nadzieję że ten stan się utzryma dłużej)
Niestety mam pełno grudek, nie wiem czy one są same z siebie czy z zapychania a jak już to co je zapycha. Przed @ zawsze któraś się "zeźli". Na ramionach też grudki więc to niekoniecznie z kosmetyków
to ja mam wypisz wymaluj to samo, czy sie maluje czy nie... i na plecach / ramionach to samo... i na szyji czasem gdzieś.. mozliwe że to od jedzenia, slyszałam o takich cudach.. Rybiorem na wlosowym miala takie zapchania na szyji, karku od zółtego sera bodajże..
no a ja jem wszystko, łącznie z fast foodami, pączkami, chipsami itp.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No nie wierzę, kolejny dobry dzień mi minął nie wiem co się dzieje ostatnio ze mną, naprawdę jest dobrze...
oby tak dalej! Trzymam kciuki niech ten stan się utrzymuje
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora