Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 23:11   #2565
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mój Armaniak 5,5 dotarl
Pierwsze wrazenie rewelacyjne. Jutro porzadne testy paszczowe
Milcz i wyjdź !! I reszta też niech milczy , jak już do Was dojdzie LS, OKEEEEEEEEEJJJJJJ ?! No chyba , że negatywnie , bardzo proszę , jaka nawięcej pisać ...

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Zaczalo sie od tego, ze Tata zaczal lykac, no i zaczal chudnac, a w jego przypadku troche nas to zaniepokoilo, no i wycztalam, ze spirulina pomaga zrzucic wage, a Tacie ( po wykluczeniu innych rzeczy) po prostu zmniejszylismy dawke i juz nie traci swoich cennych kg

Od tego czasu ja tez lykam, stracilam 4 kg, a przy moim wzroscie to duzo ( 158 ) I choc odzywiam sie zdrowo, to nie potrafie nie jesc slodyczy, wlasnie objadam sie lodami Ben and Jerry A mimo to schudlam.
Co jeszcze- cera mi sciemniala troche, bo spirulina ma duzo beta karotenu, to chyba moze Tobie nie pasowac. Ale ogolnie to bardzo zdrowy stuff jest
A Ty , kochana , to mów jeszcze i jeszcze ... ( Już oblookałam w necie , będę kupować)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Info o działaniu odchudzającym tego specyfiku mnie zelektryzowało . Muszę spróbować, może i na mnie podziała
Jakbym siebie czytała ...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich
.[/QUOTE]

hihi ... a James jak zwykle , analityczka, szuka dziury w całym ...
Jak będziesz mówić , że nie zadziała , to NIE zadziała ... Gadaj , że zadziała ...

Elizko , a my to musimy się umówić na wspólne uprawianie sportu ...Trza się w końcu porządnie wziąć za siebie , bo lato i w ogóle ....
Naprawdę ... To już ostatni dzwonek !!!
No to kiedy ta herbata z rumem przy pokerku ?
Bo , że połowa marca jest , to trzeba od razu dwa sporty na raz uprawiać ... nie ma letko ....

Jeszcze szybko powiem jak dziś wieczorem wybrałam się do Ryjka , na rekonesans ... Ryjek okazał się być ... Wojasem ...
Co mi się ubzdurało , że tam jest Ryłko , to ja nie wiem ... Ależ miałam minę ...
Rekonensans miał być i tak tylko poglądowo -przymierzeniowy , bo nie wytrzymałam dziś i kliknęłam na allegro buty , które łażą za mną już jakiś czas ... i cena była dobra i marka moja ulubiona...
Tylko mi nie mówcie , ze do rurek będą złe , bo i tak będę nosić ...
http://allegro.pl/tommy-hilfiger-sup...090365835.html

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2013-03-14 o 23:15
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora