Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 09:18   #1724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
W sumie to wygląda trochę jak brązer, ale i tak mi się podoba . Rozumiem, że Tobie nadal też .
Zastanawiałam się, na ile będzie podobny do Narsowego Sin, ale wydaje mi się, że Animal ma jednak wiecej brązowawych tonów, niż Sin. Ciągle jeszcze nad nim dumam i byłam już zdecydowana go brać, dopóki nie przeczytałam opisu różu Crazed Imagination z Rocky Horror . Chyba jednak wezmę, o ile się doczekam na wejście kolekcji online, bo czekam i czekam, a tu głucha cisza
Wiesz co, raz te fioletowe tony sa bardziej widoczne raz mniej a bardziej tak jak teraz - myślę, ze duzo zalezy od podkładu i swiatla. Miałam Matchmastera 1.5 a on jest ciemniejszy nic Pro Long 15 i Studio Fix 15 na których testowałam i był włansie fiolet deczko bardziej widoczny. Pewno na kazdym nieco inaczej wygląda. Ale tak, nie zaluje, ze go wziełam
Ten z Rocky jak przeczytałam ze Sheertone, to od razu mi sie odechciało, bo one dopiero błysk maja.

EDIT - obejrzałam sie w swietle dziennym i zdecydowanie nie wygalda jak bronzer Widac piekny połysk sliwki Czyli jak zwykle aparat ma problemy z uchwyceniem czegos inengo niz maty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-05 o 09:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora