Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-11, 09:30   #1086
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oj nie dla mnie w 77 jest za dużo koralowego. Coś ciemniejszego bardziej potrzebuję, stonowanego

O ile pamiętam pisałam chyba, że to nie to , za jasny. Mam ten kolor w głowie ale nie potrafię go dokładnie opisać. Wiśnia ale nie taka mocno ciemna jak późne wiśnie ale tez nie pomidorowa nie wiem
w 77 nie ma krzty koralu, ale zgadzam się, że to zdecydowanie nie to co szukasz, tak czy siak

chyba tak. Chyba pozostaje jedynie przestrząsanie google

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Znalazłam prawie-prawie idealną czerwień - Essie bordeaux, ale to jeszcze nie jest do końca to co by chciała. Tonacja mi się podoba ale jest ciut za ciemny, chociaż z drugiej strony wszystko zależy od swattch-y
Kurcze, dla mnie to jest już bordo wręcz, szukałam myslami w jaśniejszych wiadomo kwestia zdjęć też, ale jednak na większości jest ciemny. Poza tym większość czerwieni ma to do siebie, że z każdą warstwą się kolor zmienia i przeważnie przyciemnia.
A co powiesz na Opi Quarter Of A Cent-Cherry? albo Opi Chick Flick Cherry?
można szukać właśnie w opi, essie, sally hansen, oni mają mnóstwo czerwieni pytanie tylko jak wygląda dostępność niektórych

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Dziękuję wszystkim, rozumiem że mani nie podeszło.. I też nie spełniło swojej roli i nie przyniosło szczęścia.. Druga próba zdania prawa jazdy zakończyła się negatywnie
uu szkoda ale co się odwlecze jak to mówią... będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A propos mojego (i chyba nie tylko mojego ) szału na neony, to w marcu powinna wejść neonowa limitka (?) Lovely Chyba cztery kolory, można zobaczyć tutaj, tylko trzeba zjechać trochę w dół. Podobają mi się :3
no ciekawe co to im wyjdzie piaski neonowe były extra to może i tym razem będzie dobrze
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora