Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-11, 09:24   #1087
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no pisałam jakiś czas temu, że się posypały... odrastają, tzn mam już migdały na powrót, ale krótkie są. Zdjęcia pokazuję ciągle bardzo nieaktualne.


Oj, to właśnie mi taka czerwień się nie podoba.
Aaaa a ja już myślałam, że tak wyglądają już po posypce
No to już wszystko wiadomo
O masz, do mnie ona pasuje - do koloru skóry

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim, rozumiem że mani nie podeszło.. I też nie spełniło swojej roli i nie przyniosło szczęścia.. Druga próba zdania prawa jazdy zakończyła się negatywnie
Kurcze szkoda nic to następnym razem powiedz wcześniej - będziemy trzymać kciuki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A propos mojego (i chyba nie tylko mojego ) szału na neony, to w marcu powinna wejść neonowa limitka (?) Lovely Chyba cztery kolory, można zobaczyć tutaj, tylko trzeba zjechać trochę w dół. Podobają mi się :3
Nooo zapowiada się fajnie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kurcze, dla mnie to jest już bordo wręcz, szukałam myslami w jaśniejszych wiadomo kwestia zdjęć też, ale jednak na większości jest ciemny. Poza tym większość czerwieni ma to do siebie, że z każdą warstwą się kolor zmienia i przeważnie przyciemnia.
A co powiesz na Opi Quarter Of A Cent-Cherry? albo Opi Chick Flick Cherry?
można szukać właśnie w opi, essie, sally hansen, oni mają mnóstwo czerwieni pytanie tylko jak wygląda dostępność niektórych
Dzięki Anulka Dziabnę Essiaka i Opi Quarter Of A Cent-Cherry
Opi Chick Flick Cherry jest ciut za jasny. Fajny jest też Opi st. petersburgundy ale na jednych zdjęciach jest jasny na innych ciemny bardzo, dziwnie tak . Troche się Opika boję bo z tym co mam współpraca nie układa się zbyt dobrze . Piorunem ścierają się w nim końcówki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora