Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 07:29   #436
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nigdy nie oglądałam Misia, zresztą wiekszości tych starych polskich filmów też nie.

Clarins (kolorówka) jest tylko w Douglasie.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za polskimi filmami, zwłaszcza starymi, ale Miś i parę innych (np. Konopielka, czy nawet Kogel Mogel) jest wyjątkiem.

Zapomniałam, że kolorówki Clarins nie ma w Sephorze
a ja wlasnie odwrotnie, bo nie przepadam za nowymi polskimi filmami w wiekszosci, a komedie to juz zwlaszcza po 2000 roku sa takie, ze nawet nie podchodze do nich juz
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Bareja to geniusz ja bardzo lubię poza Alternatywami, Jak rozpętałem II wojnę światową, Wojnę domową, Samych swoich oraz Daleko od szosy mam sentyment do Janosika (leciał, co wakacje ), genialne były Dziewczyny do wzięcia filmy Kieślowskiego. Lubię wszelkie kostiumowe typu Krzyżacy, Ogniem i Mieczem, Noce i dnie, Znachor, Czarne chmury. Myślę, że każdy w tym znajdzie coś dla siebie W porównaniu z większością filmów polskich z dzisiejszych czasów to jest przepaść. Szkoda.
o to o to
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej

zamówiłam wczoraj Foreo Lune Mini Mam Clarisonic i ją uwielbiam, ale przy codziennym używaniu zbytnio podrażniała moją wrażliwą cerę. Z tego co czytałam Luna nadaje się do oczyszczania nawet 2 razy dziennie bez podrażnienia, mam nadzieję, że się nie zawiodę
mam mini od stycznia i jestem bardzo zadowolona
ona ma 2 szybkosci pracy, rano myję delikatniejszą, a wieczorem mocniejszą

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

trochę OT, ale z kim mam gadać jak nie z Wami kupiłam tą nową tangle teezer do stylizacji [mniejszą wersję, bo tylko taką na razie mają w mintishopie] i jak na razie jestem zachwycona!
mam wlosy falowane, nie lubię się z prostownicą, bo najpierw muszę wysuszyć włosy, a potem się męczyć pasemko po pasemku [fakt, że nie mam z nią wprawy, więc wiem, że jak ktoś już umie to idzie mu szybciej - mi suszenie + prostowanie zajmowało ok pół h, a rano nie mam na to chęci - wolę pospać dłużej]. Szczota jest boska! włosy są gładkie, błyszczące, proste jak po prostownicy i nawet takie antytalencie jak ja sobie poradziło - suszenie na tej szczotce to 5 min szybko, łatwo i sprawnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora