Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKI dla Pazuromaniaczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-04, 11:44   #1567
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: PLOTKI dla Pazuromaniaczek

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
matko jedyna, kobieto gdzieś Ty widziała to zdjęcie? i jakim cudem dojrzałaś pazury? w powiększeniu było czy cuś? raczej aczkolwiek nie sądzę, bo gdyby moja fota była w powiększeniu to po primo pierwsze nie zdążyłabyś dojrzeć pazurów ( ze strachu byś zamknęła okienko z jpegiem) po drugie primo w zyciu nie wstawiam powiększen ( durna nie jestem) jeśli to te szpice o których myślę, to było to tak:
przed wyjazdem na wakacje se walnęłam szpice job twaju mać długosci 3 metry, no może krótsze, w pięknym gustownym kolorze turkusu, po czem sie ubrałam na wyjazd i sie okazało,ze turkusowa bluzeczka co miała być do szpicorów się zbiegła w praniu ( znaczy grubo wyglądałam), więc czekając na lotnisku se malnęłam lakierem bordowym i naleiłam jakieś złote naklejki a la China,stewardesy w samolocie ( Turczynki) zamiast roznosić żarełko ( darmowe przeca) oglądały szpicory i się dziwiły jak nimi pod...... ram największą częśc ciała mego.I tyle opowieści
P.S zdjęcia pazurów nie posiadam, bo to fuszerka była przełogromna.
hehehe, a widzisz, tak od razu mnie sie w oczy rzuciłło bez powiekszania





a co do pauli - juz widze - czarna suknia, czarna woala, łzy i rozpacz, ze kiedys kazda musi, i pazury obslinione od zachwytu gosci
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując