Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 19:49   #2330
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
oj fajowe blyszczydla, napisz cos prosze o tych E,lauder i o diorkissie
a mogłabys wkleic efekt jaki daja np na recę, kartce... ustach
bardzo chetnie bym wkleila fotke na ustach ale jakis wirus we mnie siedzi ostatnio i sieje spusztoszenie w calym moim ciele, w tym na ustach - sa cale w strupach.
wiec na razie sie nie mazialam tymi blyszczykami by nie rozsiewac zarazy na blyszczyki nowe a poza tym usta mam teraz okropne.

wklejam zatem fotke blyszczykow na kartce papieru

jezeli chodzi Diorkiss to absloutnie uwielbiam, mam 5 Dirokissow w sumie
dawno temu mialam 5 mianiturek, ale bylo cos w nich takiego ze poslalam je w swiat bo nie przypadly mi do gustu zupelnie, za duze drobinki brokatowe, wysuszaly mi usta... ale pewnego dnia zamowilam na truskawce Mint Lemoniade i tak sie zaczela moja nowa milosc do Diorkissow
ten zaprezentowany to Snow Cherry, moze nazwa zmylic i kolor w tubeczce - w rzeczywistosci jest cieplym kolorkiem ze zloto-rozowymi drobinkami
drobinki sa wieksze niz np w Mint Lemoniade ale mniejsze niz w tym bialym ktory masz chyba Ty i Moniczka (mialam wlasnie miniaturke tego bialego i brr... okropmnosc dla mnie, zbyt brokatowy blyszczyk i za duzo i gesto tego brokatu)
Snow Cherry pieknie pachnie i spodziewam sie ze tak jak pozostale Dirokisy ktore mam nie bedzie wysuszal (jeszcze nie nosilam prezz te strupy) ( swoja droga Min Lemoniade, Spicy Guava, Strawberry Startlet maja taka konsystencje jak balsam, mieciutka, otulajaca usta cos na wzor superbalma )

EL kupilam pierwszy raz w zyciu, sa wesole owocowe, pachnace
leciutkie, nie klejace sie.
niestety nic wiecej powiedziec nie moge bo ich nie testowalam na ustach jeszcze ...
zdaje sie ze pelnowymiarowe opakowanie ma w tubeczce pedzelek, miniatruki ktore mam maja dziubek, ale niestety waski.. wiec juz wiem z gory ze beda nieporeczne.. ale co tam bardzo mi sie podobaja te blyszczyki ot tak po prostu juz i tak

ok

od lewej :
zloty- fizzy peach (pachnie gruszka, cudownie!)
rozowy - pink cupcake ( przezroczysty z pojedynczymi drobinkami kolorowego brokatu)
niebieski - peppermint (mietowy- prosze sie kolorem nie zrazac, nie nadaje niebieskiego koloru - testowalam na rece )
no i Snow Cherry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1784.jpg (37,8 KB, 133 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora